O nas

Firma z przyszłością

JW Group działa na terenie całej Europy, w szczególności w Belgii. Zajmuje się wykonywaniem różnorodnych projektów dotyczących instalacji sanitarnych i elektrycznych na najwyższym poziomie, zachowując wszelkie normy i wymogi bezpieczeństwa.

Swoje usługi wykonuje skrupulatnie, dotrzymując ustalonych terminów. Aktywnie uczestniczy w ciekawych, dużych przedsięwzięciach budowlanych. Cieszy się ogromnym zaufaniem wśród swoich pracodawców i pracobiorców. Współpracuje głównie z renomowanymi i cenionymi firmami belgijskimi. Dynamicznie się rozwija, kładzie nacisk na pozyskiwanie nowych pracowników.

  • Oferujemy darmową wycnę zleceń
  • Dokładność, rzetelność, terminowość
  • Doświadczona i wykwalifikowana kadra
  • Zakres prac dostosowywany do potrzeb klienta
JW Group

Chcesz wiedzieć więcej o JW Group?

Dlaczego warto pracować w JW Group

Jesteśmy firmą, która uczestniczy w ciekawych projektach budowlanych. Stawiamy na rozwój naszych pracowników, doceniamy ich dobrą i efektywną pracę. Dajemy możliwość rozwoju zawodowego oraz zapewniamy konkurencyjne wynagrodzenie.

Atrakcyjne zarobki

Oferujemy bardzo dobre warunki finansowe, które są adekwatne do wykonywanego zawodu, doświadczenia i umiejętności.

Rozwój osobisty

Kładziemy nacisk na nieustanne poszerzanie swoich kwalifikacji i zdobywanie nowych doświadczeń, które umożliwiają rozwój kariery zawodowej.

Praca w zespole

Oferujemy pracę w zgranej i przyjaznej grupie osób. Dzięki takiemu rozwiązaniu pracownicy mogą wymieniać się cennymi informacjami przydatnymi podczas pracy.